Elgitarr Squire Stratocaster by Fender, serienr JV26763, Japan, kraftigt slitage, lackskador, stötskador, bakplatta saknas, skadat hårt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20240409.A93724 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 6 400 kr |
Stänger | 2024-04-09 14:05:04 |
Provision | 960 kr |
Frakt | 599 kr |