| Ny sökning |   

Silvertacka Valcambi Suisse 1000g. Finhalt 999,0. Nr. AD56968 med certifikat.

Silvertacka Valcambi Suisse 1000g. Finhalt 999,0. Nr. AD56968 med certifikat.

Silvertacka Valcambi Suisse 1000g. Finhalt 999,0. Nr. AD56968 med certifikat.

Aktuellt bud i realtid:

8 400 kr

(katt2)

2024-04-04 19:00:26

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE73.20240404.A16567
Varukategori Silver / Övrigt
Kontor Umeå
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 6 500 kr
Aktuellt bud 8 400 kr
Stänger 2024-04-04 19:00:26
Provision 1 260 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
4/4 18:59:55 katt2 8400 kr
4/4 18:59:06 dani_alisson 8200 kr
4/4 17:42:06 redrum 8000 kr
4/4 16:00:08 dani_alisson 7800 kr
2/4 07:34:09 redrum 7600 kr
1/4 17:51:39 natta1 7400 kr
28/3 16:56:54 sad4gh 7200 kr
31/3 18:53:55 hjulben56 7000 kr
28/3 16:56:54 sad4gh 6800 kr
28/3 19:55:00 natta1 6600 kr
28/3 16:48:48 sad4gh 6500 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Kamerahus Nikon Z6 med laddare och batteri. Serienummer 6046021. Originalkartong. Inga andra tillbehör. Skickas med postpaket.

Kamerahus Nikon Z6 med ladd...

2024-05-09 19:22:00

Till auktion

Camébrosch / berlock i 18K guld. Den är 38 x 27,4 mm exkl. infällbar berlockögla och väger 7,4g bto. Tillverkad 1951 av Alton i Falköping. Kattfot. Låsmekanismen till nålen är lite lurig.

Camébrosch / berlock i 18K...

2024-05-09 19:03:30

Till auktion

X-länksarmband i 18K guld. Det är 19 cm långt, 7,7 mm brett och väger 11,0g. Kistlås. Kattfot. Nött i länkarna närmast låset.

X-länksarmband i 18K guld....

2024-05-09 19:14:00

Till auktion

Vackert mönstrat fickur "Waltham" i 14K guld. Boett Ø 45,5 mm med monogramgravyr baktill. Även innerlocket är i 14K guld. Spricka på urtavlan från 9:an och ner mot sekundvisaren. Bruttovikt 62,8g inkl. verk & allt. Klockkedja i doublé medföljer.

Vackert mönstrat fickur "W...

2024-05-09 19:00:00

Till auktion

Bismarkarmband i 18K guld. Det är 19,7 cm långt, 7,8 mm brett och väger 17,2g. Kistlås. Stämplat BOLIDENGULD. Tillverkat 1965 av Haldor Vidar Fors i Hägersten. Kattfot. Nött i länkarna närmast låset.

Bismarkarmband i 18K guld. ...

2024-05-09 19:02:30

Till auktion

Pansararmband i 18K guld. Det är 20,2 cm långt, 8 mm brett och väger 36,0g. Kistlås. Tillverkat av Jo-Ans Guld i Köping. Kattfot & 750.

Pansararmband i 18K guld. D...

2024-05-09 19:00:30

Till auktion

Ring i 18K guld med en grön sten. Den är 2,1 - 18,9 mm bred, är i storlek 17½ och väger 4,7g. Tillverkad 1945 av Juvelerare Martin Elmblad i Stockholm. Kattfot.

Ring i 18K guld med en grö...

2024-05-09 19:14:30

Till auktion

Stelt, öppningsbart armband i 18K guld. Det är 5 -8,9 mm brett, har ett innermått på 17,5 cm och väger 30,0g. Kistlås. Tillverkat 2000 av Bengt Hallbergs Guldsmeds AB i Köping. Kattfot.

Stelt, öppningsbart armban...

2024-05-09 19:01:00

Till auktion

Bismarkarmband i 18K guld. Det är 20 cm långt, 6,7 mm brett och väger 14,4g. Tillverkat 1960 av Hallbergs Guldvarufabrik. Kattfot. Nött i länkarna närmast låset.

Bismarkarmband i 18K guld. ...

2024-05-09 19:03:00

Till auktion

Halvstel collier i 18K guld. Den är c:a 41 cm lång, 2,1 mm bred, 1,6 mm hög och väger 15,6g. Kistlås. Svensk importstämpel & 18K.

Halvstel collier i 18K guld...

2024-05-09 19:04:30

Till auktion

Skev ring i 18K guld med blå stenar. Den är 2,7 - 10,8 mm bred, är i storlek 17 och väger 2,1g. Ojämn. Gravyr.

Skev ring i 18K guld med b...

2024-05-09 19:07:00

Till auktion

Diverse defekta / graverade ringar: 17,3g 18K inkl. svart sten & 7,1g 23K.

Diverse defekta / graverade...

2024-05-09 19:05:00

Till auktion

Diverse defekta / graverade ringar: 6,0g 14K, 25,0g 18K inkl. en pyttesten & 5,4g 23K.

Diverse defekta / graverade...

2024-05-09 19:04:00

Till auktion

Defekt ring 18K 1,9g.

Defekt ring 18K 1,9g.

2024-05-09 19:09:00

Till auktion

Diverse graverade ringar 18K 12,5g.

Diverse graverade ringar 18...

2024-05-09 19:05:30

Till auktion

Diverse graverade ringar 18K 8,2g.

Diverse graverade ringar 18...

2024-05-09 19:06:00

Till auktion

Defekt kedja 18K 1,1g.

Defekt kedja 18K 1,1g.

2024-05-09 19:12:00

Till auktion

Caméring i 18K guld. Den är 2 - 12,9 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,8g. Kattfot.

Caméring i 18K guld. Den ...

2024-05-09 19:11:30

Till auktion

Diverse defekta smycken 18K 38,1g inkl. två pyttestenar & del av ett stift.

Diverse defekta smycken 18K...

2024-05-09 19:16:00

Till auktion

Två ringar 18K 8,1g. Gravyrer.

Två ringar 18K 8,1g. Gravy...

2024-05-09 19:09:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror