Skruvörhängen i 18K guld med små sameskedar. De är 24,8 mm långa och väger 3,1g. Stämplade JP, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240404.A16577 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 1 400 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-04-04 19:05:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |