Skruvörhängen i 18K guld med 4,2 mm´s odlade pärlor. De är 16 x 9,8 mm och väger 2,1g. Stämplade JP, GFP, 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20240404.A16578 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 950 kr |
Stänger | 2024-04-04 19:05:30 |
Provision | 143 kr |
Frakt | 129 kr |