Ring i 18K guld med en blå sten (naggar). Den är 2,6 - 10,7 mm bred, är i storlek 18 och väger 2,1g. Tillverkad 1950 av Öhmans i Lycksele. Kattfot.
Auktnr | SE73.20240404.A16583 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2024-04-04 19:08:00 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
28/3 16:09:01 | yguld1 | 750 kr |