Bismarkcollier i 18K guld. Den är 44 cm lång, 3,4 - 7,3 mm bred och väger 15,0g. Springring. Svenska stämplar från 1965. Kattfot.
Auktnr | SE73.20240404.A16591 |
Utropspris | 6 900 kr |
Aktuellt bud | 7 400 kr |
Stänger | 2024-04-04 19:12:00 |
Provision | 1 110 kr |
Frakt | 129 kr |