Tavla, färglitografi, Olle Bonniér, numrerad 279/710, daterad -56, bildmått ca 52x41,5cm, ramad, ej examinerad ur ram, missfärgning på passepartout, slitage på ram Vikt: 0 g Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE16.20240416.R53025 |
Utropspris | 1 300 kr |
Stänger | 2024-04-16 11:01:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | - |
16/4 11:01 | ABV1866 | 1 300 kr |