Armband, Figaro,ihålig,längd 20cm, bredd 4,9mm, repor, bucklor, 18K Vikt: 5,4 g
Auktnr | SE16.20240423.A93774 |
Utropspris | 2 900 kr |
Aktuellt bud | 2 900 kr |
Stänger | 2024-04-23 11:24:30 |
Provision | 435 kr |
Frakt | 129 kr |
11/4 00:00:24 | ra1970 | 2900 kr |