Armband X-länk med fem hjärtberlocker, längd: 18cm, bredd: ca 5-18mm, smärre bucklor samt repor på berlocker, 18K Vikt: 6,9 g
Auktnr | SE16.20240423.A93777 |
Utropspris | 3 600 kr |
Aktuellt bud | 3 800 kr |
Stänger | 2024-04-23 11:26:00 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 129 kr |
14/4 11:44:38 | maja22 | 3800 kr |
13/4 16:14:32 | saad85 | 3600 kr |