Collier med sju fasettslipade rosa stenar, nagg, längd 46cm, ostämplat 18K. Bruttovikt 19,9gr Vikt: 19,9 g
Auktnr | SE16.20240423.A93796 |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 2 800 kr |
Stänger | 2024-04-23 11:35:00 |
Provision | 420 kr |
Frakt | 129 kr |