Collier med hjärtan, längd 40cm, bredd 4,8mm, stämplad CB, repor, 18K Vikt: 3,9 g
Auktnr | SE16.20240423.A93812 |
Utropspris | 2 100 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2024-04-23 11:43:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
20/4 21:39:55 | fifa2023 | 2100 kr |