Ring, Imagine, stl 17½, bredd 8,9mm, Guldbolaget, Bergkvara, gravyr, bucklor, repor, 18K Vikt: 21 g
Auktnr | SE16.20240423.A93831 |
Utropspris | 11 200 kr |
Aktuellt bud | 11 200 kr |
Stänger | 2024-04-23 11:52:00 |
Provision | 1 680 kr |
Frakt | 129 kr |
14/4 08:49:54 | fifa2023 | 11200 kr |