Ring med vita stenar, stl 19, bucklor, repor, 925/1000 silver Vikt: 2,1 g
Auktnr | SE16.20240423.A93836 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-04-23 11:54:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |