Ett par manschettknappar, längd: 28mm, bredd: 11mm, år: 1945, förgyllda, smärre repor, silver 830/1000 Vikt: 11,6 g
Auktnr | SE16.20240423.A93851 |
Varukategori | Silver / Manschettknappar |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:02:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
23/4 12:02 | ABV1866 | 100 kr |