2 Ringar, uppklippt, defekt, 18K Vikt: 6,7 g

3 600 kr

(fifa2023)

Auktnr SE16.20240423.A93862
Utropspris 3 600 kr
Aktuellt bud 3 600 kr
Stänger 2024-04-23 12:07:30
Provision 540 kr
Frakt 129 kr

Elgitarr, Epiphone SG Standard PRO LTD, ser nr 20011528043, färg: metallic gold, svajarm Bigsby, gitarrrem, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

Väska Louis Vuitton Neverf...

Armbandsur, Certina Argonaut, Diver, Ø37mm, s.k. "Cross Dial", Ref nr 5801122, ser nr 6719098, cal 25-651, stål, automatisk, datum, 1960-tal, läderband defekt, repigt plexiglas och boett, inga tillbehör.

Kontrabas, Portable Upright Bass, Eminence, G Edward Lutherie Inc, nr Z808, Minneapolis, akustisk med mikrofon, waist extension, små märken/nagg, mjukt fodral, inga tillbehör Skickas med Bussgods eller PostNord

Halvalliansring med diamanter 5xca0,20ct totalt 1,00ctv W(H)/Si, stl 18, bredd: 4,4mm, Schalins, med kvalitetsintyg från Guldfynd, smärre repor på skena, 18K  Vikt: 5,7 g

Damur, Ø28mm, Omega Seamas...

Ring med diamant 1xca0,50ct W(H)/Si, stl 17¾, bredd: 2-6,1mm, Guldfynd, med kvalitetsintyg från Guldfynd, 18K  Vikt: 4,3 g

El-bas, Yamaha BB Series, BB235, ser nr IQJ133032, natural satin, lätta märken, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

Hänge med diamant 1xca0,50ct W(H)/Si, längd: ca 12mm, bredd: 5,8mm, Guldfynd, med kvalitetsintyg från Guldfynd, 18K  Vikt: 0,7 g

Hänge med diamant 1xca0,50...

Weekendbag, Christian Dior, 45x21x27cm, beige vaxkakemönstrad monogramcanvas, ljusbruna detaljer, tygfoder, plakett på innerficka, made in France, obetydligt slitage

Ring med färgade stenar och diamanter 8xca 0,01ct, stl 17¾, bredd 3-11mm, vitguld, 18K  Vikt: 6,6 g

Ring med färgade stenar oc...

Collier, ca 44cm, bredd 9mm, skev i länk. 21K  Vikt: 21,5 g

Collier Venezia med integrerat hänge, fjäril med emaljdetalj, ca 41,5cm, bredd 1-20mm, skev, färgbortfall, 18K  Vikt: 7 g

Ring med ljusblå sten, stl 17¾, bredd: 1,3-11,4mm, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co, år: 1939, 18K  Vikt: 2,2 g

Ring med ljusblå sten, stl...

Armbandsur Baume & Mercier Geneve, stål, quartz, ca 34x28,5mm, referensnr 65341, serienr 3493195, kronograf, datum, kort stållänk ca 17cm, repig, slitage, går ej, behov av batteribyte, skadad box, inga övriga tillbehör.

Armbandsur Certina Waterking 215, stål, manuell, 33,5mm, boettnr 5301 210-5, 7888964, datum, stållänk Citizen ej original ca 17,5cm, repigt plexiglas, inga tillbehör.

Headset till PC, SteelSeries Siberia 840, laddare, instruktionsbok, originalkartong Skickas med paket.

Barnarmband med hjärtan i emalj, längd: 14,5cm, bredd: 7,8mm, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 5,9 g

Barnarmband med hjärtan i ...

Brosch med rosenstenar, nagg, längd 26mm, bredd 15mm, bakplatta har släppt något, ostämplad, minst 8K  Vikt: 3,4 g

Armband hjärtan med berlock, längd 18cm, bredd 4mm, 18K  Vikt: 3,5 g

Armband hjärtan med berloc...

Se kontorets övriga auktionsvaror