Armband Bismarck med åtta berlocker, längd: 19,5cm, bredd: 6-34mm, flertalet berlocker med slitage och bucklor, 18K Vikt: 20 g
Auktnr | SE16.20240423.A93876 |
Utropspris | 9 800 kr |
Aktuellt bud | 9 800 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:14:30 |
Provision | 1 470 kr |
Frakt | 129 kr |
20/4 22:14:11 | fifa2023 | 9800 kr |