Glasskulptur i form av bil, längd 29cm, signerad Olle Brozén, limited edition 300, numrerad 7343003, rosa och guldfärgat glas, svarta däck, etikettmärkt Kosta Boda Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240423.A93894 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 2 400 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:24:05 |
Provision | 360 kr |
Frakt | 299 kr |