Figurin, höjd 17cm, flicka med blomkruka, nagg på blommor, stämplad D13A, Lladro, made in Spain, porslin Skickas med paket.
Auktnr | SE16.20240423.A93905 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:29:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 129 kr |
23/4 12:29 | ABV1866 | 100 kr |