Antikt mikroskop Ernst Leitz, Wetzlar, nr 38854 New York, mässing, höjd ca 32cm, glasplatta (nagg), inga tillbehör, slitage, ej funktionstestat. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240423.A93916 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:34:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 299 kr |
23/4 12:34 | ABV1866 | 700 kr |