2 ringar, stl 16½, 17¼, Ett udda örhänge, hjärta, 1 Hänge, oxen, slitage, repor, silver Vikt: 7,3 g
Auktnr | SE16.20240423.A93924 |
Varukategori | Silver / Övriga smycken |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:38:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |