2 ringar med vita, lila och röda stenar, stl 18, bucklor, nagg ,925/1000 silver Vikt: 5,2 g
Auktnr | SE16.20240423.A93931 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:42:00 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |