Herrur, Maurice Lacroix, Aikon Chrono, stål, quartz, 44mm, refnr: AI1018, snr: AX34961, safirglas, kronograf, datum, repor på bezel, svart läderarmband, lås i stål något repigt, manual, certifikat 2017 Barcelona, box med slitage, ytterkartong
Auktnr | SE16.20240423.A93962 |
Utropspris | 5 200 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:55:30 |
Provision | 780 kr |
Frakt | 129 kr |
23/4 12:55 | ABV1866 | 5 200 kr |