Akustisk gitarr, Everdeen DE-20CE, med mikrofon, repor i lack, märken från penna, klistermärke, i mjukt fodral med slitage och fläckar Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20240423.A94001 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-04-23 13:15:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 599 kr |
18/4 14:04:48 | jonte1891 | 500 kr |