Fickur, Zenith, Grand Prix Paris 1900, manuell (går ej), 52mm, nr: 3004664 1412, verknr: 2203406, gulnad urtavla, saknar krona, defekt, bucklor och repor, ytterboett i silver 800/1000
Auktnr | SE16.20240423.A94010 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-04-23 13:19:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |