Lisa Larson: figurin katten Måns (maxi) i grått. Den är c:a 30 cm hög. Stengods. Signerad LISA L. K-Studion Gustavsberg. Stämplad MADE IN SWEDEN. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE73.20240418.A16705 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:13:30 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 299 kr |
15/4 18:10:27 | retro_oo5 | 1500 kr |