Ring i 18K guld med en vit sten (naggar). Den är 2,2 - 9,8 mm bred, är i storlek 19½ och väger 5,7g. Tillverkad 1942 av G Dahlgren & Co i Malmö. Kattfot.
Auktnr | SE73.20240418.A16731 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:26:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
11/4 16:21:04 | yguld1 | 1800 kr |