Prinsess i silver: tolv kaffeskedar (120 mm). Samtliga från Ceson. Kattfot 147,9g 830/1000 silver. Bruksskick
Auktnr | SE73.20240418.A16775 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:48:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
11/4 16:19:13 | sad4gh | 800 kr |