Etsning av Lars Johansson, "sköldbärare" signerad samt numrerad 101/330, plåtstorlek ca 49x39cm, mått på ram ca 52x63cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE75.20240422.R1242 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 325 kr |
Stänger | 2024-04-22 19:01:00 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 299 kr |
22/4 19:01 | ABV1866 | 325 kr |