Vas, Kosta Boda, formgivare Ann Wahlström, höjd 15cm, signerad, numrerad 48762, Vikt: 0 g Skickas med paket.
Auktnr | SE75.20240422.R1526 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 50 kr |
Stänger | 2024-04-22 19:03:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 129 kr |
22/4 19:03 | ABV1866 | 50 kr |