Vintage Brosch 1950-tal, 18K guld, Bergkristaller, Juvelfabriken Ab (ABJ), Stockholm 1953, svensk kontrollstämpel, diameter 31 mm, någon enstaka sten med slitage, för övrigt i fint skick Vikt: 3,5 g
Auktnr | SE74.20240423.A24828 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 1 400 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-04-23 19:10:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
13/4 07:13:05 | mona67 | 1400 kr |