Kamerahus Leica M4, serienummer 1227404, 1969, Leitz, Wetzlar, sigillstämplad L, body cap, långa tider sega, ytliga repor och märken, väska medföljer.
Auktnr | SE1.20240424.A56706 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 6 000 kr |
Aktuellt bud | 8 800 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:02:28 |
Provision | 1 320 kr |
Frakt | 129 kr |