Äggkopp med monogram, Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, Tyskland, 1910/20-tal, nyklassicism, dekor av lagerstav, invändigt förgylld, höjd ca 7cm, slitage, silver. Vikt: 18,4 g
Auktnr | SE1.20240424.A56738 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:18:00 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |