Sex moccaskedar, norska stämplar, längd 10cm, slitage, silver. Vikt: 49,3 g
Auktnr | SE1.20240424.A56770 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:34:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |
24/4 18:23:03 | riselius_1 | 375 kr |
15/4 17:53:15 | redrum | 350 kr |