Armband Cordell, buckligt, längd ca 19,5cm, bredd ca 3mm, 14K Vikt: 5,5 g

Armband Cordell, buckligt, längd ca 19,5cm, bredd ca 3mm, 14K Vikt: 5,5 g

Armband Cordell, buckligt, längd ca 19,5cm, bredd ca 3mm, 14K Vikt: 5,5 g

Aktuellt bud i realtid:

2 400 kr

2024-04-24 19:37:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE1.20240424.A56777
Varukategori Guld / Armband
Kontor Östermalm
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 2 400 kr
Aktuellt bud -
Stänger 2024-04-24 19:37:30
Provision 360 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
24/4 19:37 ABV1866 2 400 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Damur Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust, 18K, automatisk, ref-nr:69088, serie-nr:W745011, boett-nr:69000A, kaliber 2135, verk-nr:3403936, diamantindex, Ø26mm, clasp ref-nr:V1/8570 ca årtal 1996, box, manual, armband innermått ca 10,5cm, 1 extra länkbit, bruttovikt 74g, årtal ca 1995, tidsenlig bruksskick.

Damur Rolex Oyster Perpetua...

2024-05-08 19:07:30

Till auktion

Armring Fope Flex it, med diamanter tot 0,10ctv, flexlänk längd ca 18cm, bredd:7mm, 18K med originalbox Vikt: 20 g

Armring Fope Flex it, med d...

2024-05-08 19:44:00

Till auktion

Scarf Hermés Courbettes & Cabroles (1654), fläckig i behov av kemtvätt, tråddragning, ca 89x87cm

Scarf Hermés Courbettes & ...

2024-05-08 20:14:00

Till auktion

Ring med kuddslipad akvamarin, ca 35,00ct, 20,8x21,5mm, stl 18, skenans bredd 5,7mm, mindre nagg på rondisten, ngt lös i fattning, tillverkad av Kaplans, Stockholm 2004, 18K vitguld Vikt: 30,8 g

Ring med kuddslipad akvamar...

2024-05-08 19:08:00

Till auktion

Bärbar dator Apple Macbook, 13´´, 2,3Ghz Intel Core i5, minne 8GB, snr: c02wg3hkhv22, repor, nagg, laddare, fungerar ej Vikt: 0 g

Bärbar dator Apple Macbook...

2024-05-15 19:00:30

Till auktion

Aftonväska Jolles, made in Austria, broderad med historiserande figurscen i rokokostil, 1900-tal, , slitage, fläckar, ca 20x16cm, beslag i vit & gulmetall, tidningsurklipp där prinsessan Lilian bär liknande aftonväska medföljer

Aftonväska Jolles, made in...

2024-05-08 20:13:30

Till auktion

Akustisk gitarr Furch, modell G 23 CR, serienummer 32677, daterad 2008, hårt fodral, slitage, några repor. Skickas med Bussgods eller PostNord

Akustisk gitarr Furch, mode...

2024-05-08 20:13:00

Till auktion

Ett par örhängen med  diamanter ca 32x0,005ct vardera, 8/8-slipning, bredd ca 12mm, 11mm, 18K Vikt: 3,4 g

Ett par örhängen med dia...

2024-05-08 19:35:00

Till auktion

Collier med diamanter ca 1x0,08ct samt 10x0,005ct, längd ca 45-47cm, bredd ca 1mm,  Vikt: 1,8 g

Collier med diamanter ca 1x...

2024-05-08 19:24:30

Till auktion

Armband med 5 ametister samt 5 citriner, totalt ca 150ctv, längd ca 18cm, bredd:11-17mm, ostämplat, 18K Vikt: 69 g

Armband med 5 ametister sam...

2024-05-08 19:45:00

Till auktion

Ring med äldre briljantslipade diamanter, 4x ca 0,20ct, 2x ca 0,25ct, 8x ca 0,01ct, kvalitet ca TW/VS-SI, E.A. Thomasson, Stockholm 1947, stl: 17, bredd ca 4-9mm, 18K Vikt: 7 g

Ring med äldre briljantsli...

2024-05-08 19:15:00

Till auktion

Armband, tvåradigt, genombrutna halvklot, längd 18cm, bredd 23mm, ojämnheter, otydlig stämpel, 21K. Vikt: 41,9 g

Armband, tvåradigt, genomb...

2024-05-08 19:05:00

Till auktion

Ett par örhängen med safirer & diamanter ca 6x0,005ct vardera, 8/8-slipning, ca 7-8mm, 18K Vikt: 1,6 g

Ett par örhängen med safi...

2024-05-08 19:31:00

Till auktion

Collier med diamant ca 0,50ct Cr-TCa(J-K)/SI, lös i fattning, bör justeras, kullänk längd ca 41cm, 18K guld   Vikt: 4,5 g

Collier med diamant ca 0,50...

2024-05-08 19:42:30

Till auktion

Ett par örhängen med diamanter ca 15,005ct vardera, längd ca 9mm, skeva, 18K Vikt: 1,7 g

Ett par örhängen med diam...

2024-05-08 19:27:00

Till auktion

Ett par örhängen med diamanter ca 9x0,01ct, Ø 12mm, bredd ca 3mm, 18K Vikt: 1,9 g

Ett par örhängen med diam...

2024-05-08 19:31:30

Till auktion

Collier längd ca 39cm, bredd ca 14mm, mindre bucklor, Svenska Guldvaruaktiebolaget T Be 1962, 18K Vikt: 55,3 g

Collier längd ca 39cm, bre...

2024-05-08 19:14:30

Till auktion

Ring med diamant ca 1x0,50ct, TW-W(H)/VS, slitna fattningar, stl: 15¾, Kaplans Safir AB 1987, 18K Vikt: 2,4 g

Ring med diamant ca 1x0,50c...

2024-05-08 19:20:00

Till auktion

Ring med diamant ca 1x0,35ct enligt garvyr, Spectra, otydliga stämplar, ca TW/VS, stl: 16 ¾, 18K  Vikt: 3,3 g

Ring med diamant ca 1x0,35c...

2024-05-08 19:15:30

Till auktion

Collier, genombrutna klot, längd 46cm, bredd 12mm, ojämnheter, ej stämplat, 21K. Vikt: 40,8 g

Collier, genombrutna klot, ...

2024-05-08 19:04:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror