Tavla, litografi , Olle Bonniér, signerad och numrerad 296/500, ca bildyta ca 52x70cm, ej examinerad. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240424.A56781 |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:39:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
24/4 19:39 | ABV1866 | 400 kr |