Slaglåspistol, dubbelpigig, 1800-talets andra hälft, slitage, längd 21cm, senare laddstock samt senare hållare för laddstock, mekanism defekt.
Auktnr | SE1.20240424.A56782 |
Varukategori | Militaria, vapen & medaljer |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:40:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
24/4 19:40 | ABV1866 | 800 kr |