Tre teskedar, dekor av akantusblad, 1880-tal, längd 14-14,5cm, gravyr, slitage, silver. Vikt: 41,1 g
Auktnr | SE1.20240424.A56785 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 275 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:41:30 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |
15/4 21:34:14 | redrum | 275 kr |