Ring med bergkristall, större nagg på 1 sten, slitage, Wiwen Nilsson, Nilsson Ab Wiwen 1963, bredd ca 2-5mm, stl: 16, 18K Vikt: 4 g
Auktnr | SE1.20240424.A56792 |
Utropspris | 3 500 kr |
Aktuellt bud | 3 500 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:45:00 |
Provision | 525 kr |
Frakt | 129 kr |
21/4 18:54:56 | sofokles | 3500 kr |