Sju kaffeskedar, delvis förgyllda, finska stämplar, längd 12cm, gravyr, slitage, silver. Vikt: 70,2 g
Auktnr | SE1.20240424.A56802 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 475 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:48:00 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |