Herrur Tissot, 18K, quartz, datum, Ø36, gravyr, slitage, plexiglas med repor, inga tillbehör.
Auktnr | SE1.20240424.A56806 |
Utropspris | 5 800 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:50:00 |
Provision | 870 kr |
Frakt | 129 kr |
24/4 19:50 | ABV1866 | 5 800 kr |