Kamera Robot IIa, Tyskland, serienummer C 117467, med fodral, 1950-tal, bruksslitage, seg i långa tider. Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240501.R79565 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:04:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |