Kamera, Zorki 3 M, serienummer 5567083, med 1:2/5cm, 1950-talets slut, Sovjetunionen, med fodral, sega tider, slitage. Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240501.R78093 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:04:57 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |