Ring med mönster, stl 18¾, bredd: 2-6,6mm, bucklor, 22K Vikt: 2,6 g

1 800 kr

Auktnr SE16.20240507.A94024
Utropspris 1 800 kr
Stänger 2024-05-07 11:07:30
Provision 270 kr
Frakt 129 kr

Elgitarr LTD Deluxe M-1000, ESP, serienr W11090181, Korea, skruvar saknas på bakplatta, kant- och lackskada, skadad ingång till svajarm, skadat mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Ibanez, ORM1, Kina, serienummer saknas, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Doktorsväska, längd 29,5 ...

Damur Tissot, 18K, quartz, datum, safirglas, boett Ø24 mm, refH635.330, förtjänstklocka/gravyr på boett, krokopräglat läderarmband med originalspänne, box. 18K bruttovikt: 16,6g

Elgitarr, Epiphone SG Standard PRO LTD, ser nr 20011528043, färg: metallic gold, svajarm Bigsby, gitarrrem, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

Pärlcollier, odlade saltvattenpärlor, defekt, silverlås. silver  Vikt: 0 g

Pärlcollier, odlade saltva...

Brosch, hjärta, längd 43mm,  Yves Saint Laurent, made in France, gulmetall

Brosch, hjärta, längd 43m...

Väska Louis Vuitton Neverf...

Armbandsur, Certina Argonaut, Diver, Ø37mm, s.k. "Cross Dial", Ref nr 5801122, ser nr 6719098, cal 25-651, stål, automatisk, datum, 1960-tal, läderband defekt, repigt plexiglas och boett, inga tillbehör.

Damur, Longines, Conquest, stål, quartz, Ø29,5mm, datum, pärlemortavla, diamantindex, refnummer: L3.277.4, serienummer: 35887702, stållänk, repor,trög krona,  bruksskick, inga övriga tillbehör.

Kontrabas, Portable Upright Bass, Eminence, G Edward Lutherie Inc, nr Z808, Minneapolis, akustisk med mikrofon, waist extension, små märken/nagg, mjukt fodral, inga tillbehör Skickas med Bussgods eller PostNord

Armband bismarck, ca 17cm, bredd 5mm. 18K  Vikt: 7,5 g

Halvalliansring med diamanter 5xca0,20ct totalt 1,00ctv W(H)/Si, stl 18, bredd: 4,4mm, Schalins, med kvalitetsintyg från Guldfynd, smärre repor på skena, 18K  Vikt: 5,7 g

Pärlcollier doserad, ca 56cm, bredd 3,5-7mm, odlade saltvattenpärlor, silverlås.  Vikt: 0 g

Pärlcollier doserad, ca 56...

Collier med odlad pärla, Akoya, Ø7,6mm samt röda stenar, längd 50cm, 18K, Glamira, originalask   Vikt: 3,1 g

Collier med odlad pärla, A...

Doktorsväska, längd 47,5cm, höjd ca 27cm, djup 26cm, oxblodsfärgat skinn, svart tygfoder, en innerficka, en ytterficka med lock, detaljer i vitmetall

Doktorsväska, längd 47,5c...

Se kontorets övriga auktionsvaror