Ring med vit sten, nagg, stl 16, repor, 18K Vikt: 4,5 g
Auktnr | SE16.20240507.A94028 |
Utropspris | 2 500 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:09:30 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 11:09 | ABV1866 | 2 500 kr |