Hänge krucifix, längd: 28mm, bredd: 13,2mm, Uno A'Erre, 18K Vikt: 1 g

650 kr

(tootiki)

Auktnr SE16.20240507.A94032
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Utropspris 600 kr
Aktuellt bud 650 kr
Stänger 2024-05-07 11:11:30
Provision 98 kr
Frakt 129 kr

Ring med blå safirer och opaler, stl 18, bredd 21,8mm, en blå sten saknas, en opal med nagg vid klon, vissa stenar lösa i fattningen, 18K  Vikt: 7 g

Ring med blå safirer och o...

Ring Lapponia At Eruption design Björn Weckström, stl 17½, bredd ca 7-21mm, öppen modell, borstat silver med akrylsten med bubbla, slitage. silver Vikt: 13,7 g

Brosch, längd 43mm, bredd 35mm, Wedgwood England, 925/1000 silver. Bruttovikt 15,8g Vikt: 15,8 g

Brosch, längd 43mm, bredd ...

Elgitarr Guild, serienr CZ500099, smärre lack- och stötskador, mikrofon ej original, slitet hårt fodral  Skickas med Bussgods eller PostNord

Guldtacka PAMP Suisse, 26,5x15,9mm, serienr C693377, fine gold 999,9, bruten plombering, 24K  Vikt: 10 g

Mynt 100 Pesos Diez Condores - Republica De Chile 1970, Ø31mm, repigt, 21,6K  Vikt: 20,3 g

Armband med sötvattenpärlor, längd 19cm, lås 14K Vikt: 0 g

Armband med sötvattenpärl...

Alliansring med briljantslipade diamanter 5xca0,15ct W(H) SI-P, stl 20½, bredd ca 4mm. 18K  Vikt: 5,8 g

Ring med smaragd och rosenstenar, stl 17, bredd ca 3-16mm, vitguld, smargad ca 9x6mm, spricka i smaragad. 18K  Vikt: 6,9 g

Armring, Ø ca 62mm, bredd 3,5mm, tvåfärgad. 21K  Vikt: 14,1 g

Armring, Ø ca 62mm, bredd ...

6 kaffekoppar, höjd 6,5cm,...

Tavla, målning på sammet, 53x53cm, Dagmar Glemme f. 1942, Sundsvall, skador på ram Skickas med postpaket.

Tavla, målning på sammet,...

Elgitarr Fender Stratocaster, Original Contour Body, serienr MX18179480, Mexico, Tobacco sunburst, bakplatta saknas, smärre kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr LTD Deluxe M-1000, ESP, serienr W11090181, Korea, skruvar saknas på bakplatta, kant- och lackskada, skadad ingång till svajarm, skadat mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Ett par örhängen med genombruten dekor och emaljdetaljer, 65x35mm, snurrebussar saknas, skadade, 21K  Vikt: 22,9 g

Ett par örhängen med geno...

Ring, stl 17¼, bredd ca 6-10,5mm, 18K  Vikt: 8,2 g

Ring, stl 17¼, bredd ca 6-...

Stelt armband, Miss Butterfly Cuff, design Efva Attling, Ø60mm, längd 13,5cm, 925/1000 silver Vikt: 29,1 g

Se kontorets övriga auktionsvaror