Klackring med rutilkvarts och briljantslipade diamanter ca 0,20ctv, stl 17¾, bredd 15,5mm, nagg, lös i fattning, slitage, ostämplad, 18K. Vikt: 11,1 g
Auktnr | SE16.20240507.A94036 |
Utropspris | 4 000 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:13:30 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 11:13 | ABV1866 | 4 000 kr |