Pusselring fyrdelad, stl ca 16½, bredd: ca 8mm, slitage och repor, 14K Vikt: 3 g
Auktnr | SE16.20240507.A94057 |
Utropspris | 1 300 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:24:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 11:24 | ABV1866 | 1 300 kr |