Ring med grön sten, stl 16¾, bredd: 1,5-4,5mm, nagg och slitage på sten, 18K Vikt: 1,5 g
Auktnr | SE16.20240507.A94126 |
Utropspris | 850 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:54:30 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 129 kr |