Brosch, Oyster, längd ca 50mm, Nanna och Jurgen DITZEL (1923-2005), Georg Jensen, no 328, Denmark 1950-tal, repor, 925/1000 silver Vikt: 23,7 g
Auktnr | SE16.20240507.A94131 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:57:00 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 11:57 | ABV1866 | 1 800 kr |