Hänge, Buddha med plexiglas, längd 25mm, bredd 10mm, lätt buckla, 21K. Bruttovikt 2,9g Vikt: 2,9 g

Hänge, Buddha med plexiglas, längd 25mm, bredd 10mm, lätt buckla, 21K. Bruttovikt 2,9g Vikt: 2,9 g

Hänge, Buddha med plexiglas, längd 25mm, bredd 10mm, lätt buckla, 21K. Bruttovikt 2,9g Vikt: 2,9 g

Aktuellt bud i realtid:

850 kr

(angelina1043)

2024-05-07 12:01:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE16.20240507.A94139
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Kontor Skanstull
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 700 kr
Aktuellt bud 850 kr
Stänger 2024-05-07 12:01:00
Provision 128 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
25/4 23:19:29 angelina1043 850 kr
24/4 18:54:44 nareebella 800 kr
24/4 14:58:35 angelina1043 750 kr
19/4 12:35:43 nareebella 700 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Ring Lapponia At Eruption design Björn Weckström, stl 17½, bredd ca 7-21mm, öppen modell, borstat silver med akrylsten med bubbla, slitage. silver Vikt: 13,7 g

Ring Lapponia At Eruption d...

2024-05-21 13:04:30

Till auktion

Ring med blå safirer och opaler, stl 18, bredd 21,8mm, en blå sten saknas, en opal med nagg vid klon, vissa stenar lösa i fattningen, 18K  Vikt: 7 g

Ring med blå safirer och o...

2024-05-21 11:33:00

Till auktion

Herrur, Omega Constellation, Ø34mm, Cal 564, verknr 27255081, Boettnr 168005, stål, datum, automat, tygband slitage, repor på originalplastglas, ca 1966-69, kraftig gravyr på baksida

Herrur, Omega Constellation...

2024-05-21 13:31:00

Till auktion

Elgitarr Guild, serienr CZ500099, smärre lack- och stötskador, mikrofon ej original, slitet hårt fodral  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Guild, serienr CZ5...

2024-05-21 13:44:00

Till auktion

6 rödvinsglas, 32cl, höjd 22cm, Ø62mm, Intermezzo, design Erika Lagerbielke, Orrefors, etikettsmärkta Skickas med postpaket.

6 rödvinsglas, 32cl, höjd...

2024-05-21 13:00:30

Till auktion

Ring med diamanter ca 60x0,01-0,02ct, stl 17, bredd ca 4-19mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,9 g

Ring med diamanter ca 60x0,...

2024-05-21 13:11:30

Till auktion

Värmeljusstake, höjd 30mm, Ø50mm, modell näckros, Skultuna, 1989, mässing, filtbotten

Värmeljusstake, höjd 30mm...

2024-05-21 11:06:30

Till auktion

Ring med hängande vit sten, stl 16½, 18K Vikt: 0,5 g

Ring med hängande vit sten...

2024-05-21 11:34:00

Till auktion

Kedja, gles pansar, längd 51cm, 375/1000 guld, 9K Vikt: 1,3 g

Kedja, gles pansar, längd ...

2024-05-21 11:38:00

Till auktion

Armband med sötvattenpärlor, längd 19cm, lås 14K Vikt: 0 g

Armband med sötvattenpärl...

2024-05-21 11:49:00

Till auktion

Alliansring med briljantslipade diamanter 5xca0,15ct W(H) SI-P, stl 20½, bredd ca 4mm. 18K  Vikt: 5,8 g

Alliansring med briljantsli...

2024-05-21 12:19:30

Till auktion

Ring med smaragd och rosenstenar, stl 17, bredd ca 3-16mm, vitguld, smargad ca 9x6mm, spricka i smaragad. 18K  Vikt: 6,9 g

Ring med smaragd och rosens...

2024-05-21 12:34:30

Till auktion

Brosch, längd 43mm, bredd 35mm, Wedgwood England, 925/1000 silver. Bruttovikt 15,8g Vikt: 15,8 g

Brosch, längd 43mm, bredd ...

2024-05-21 12:42:00

Till auktion

Damur Tissot, 18K, quartz, datum, safirglas, boett Ø24 mm, refH635.330, förtjänstklocka/gravyr på boett, krokopräglat läderarmband med originalspänne, box. 18K bruttovikt: 16,6g

Damur Tissot, 18K, quartz, ...

2024-05-21 13:36:30

Till auktion

Damur Must de Cartier, quartz, Ø ca 24mm, läderband slitet, går ej, bruksskick, förgyllt silver, inga övriga tillbehör. silver 925/1000S

Damur Must de Cartier, quar...

2024-05-21 13:37:00

Till auktion

Elgitarr Fender Stratocaster, Original Contour Body, serienr MX18179480, Mexico, Tobacco sunburst, bakplatta saknas, smärre kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Fender Stratocaste...

2024-05-21 13:42:30

Till auktion

Guldtacka PAMP Suisse, 26,5x15,9mm, serienr C693377, fine gold 999,9, bruten plombering, 24K  Vikt: 10 g

Guldtacka PAMP Suisse, 26,5...

2024-05-21 11:09:30

Till auktion

Damur Eszeha 18K, manuell, ca 14,8mm, integrerat länk 18K, säkerhetskedja, repigt plexiglas och boett, skadad urtavla, bruttovikt 21,1g, inga tillbehör.

Damur Eszeha 18K, manuell, ...

2024-05-21 11:30:00

Till auktion

Mynt 100 Pesos Diez Condores - Republica De Chile 1970, Ø31mm, repigt, 21,6K  Vikt: 20,3 g

Mynt 100 Pesos Diez Condore...

2024-05-21 11:30:30

Till auktion

Collier med blå stenar, längd 44,5cm, bred 9mm, 925/1000 silver Vikt: 30,4 g

Collier med blå stenar, l...

2024-05-21 11:54:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror